Nadolazeći izlet

Slike Dragan

Slike Ibro

Datum: nedjelja 18. prosinca 2016

Mjesto okupljanja: Krk, parkiralište na kraju ulice J. Pupačića, iza foto Brujo, u 10 h.

Opis staze: krećemo zapadnom maslinarskom stazom preko Kimpi, Kaštel, Kosić, Vrh, Dvori sv. Jurja i natrag do startne pozicije u Krku. Dužina staze je 14 km, to je lagana šetnja s nešto uspona, vrijeme na stazi oko 4 – 5 h. U slučaju kiše izlet se odgađa. Nakon hodanja u 15 h za sudionike predviđen je domjenak u restoranu Torkul u Krku, i zato je potrebna prijava kod vodiča najkasnije do srijede 14. 12.

Oprema: odjeća primjerena vremenskim uvjetima, visoke planinarske cipele, planinarska, zdravstvena i osobna iskaznica.

Točke od interesa:  lokva Kimpi, ruina kapelice sv. Stošije, ruina Kaštel, Kuća pršuta u Vrhu, Dvori sv. Jurja

Prijave kod vodiča: Stjepan Janeković, 092 114 7500 a moguće je i direktno se priključiti na dan izleta.