Pohod Šetnja po Dubašnici 17.04.

Turistička zajednica općine Malinska-Dubašnica &
Planinarsko društvo Obzova otok Krk
pozivaju na pohod

"Šetnja po Dubašnici"

morskom obalom, kroz plodne maslinike i zelene drmune
u nedjelju 17. travnja 2016.

• okupljanje na rivi u Malinskoj od 9 h
  • dobrodošlica i preuzimanje gratis bonova za poslijepodnevni obrok
Vodiči PD Obzove formiraju
  • grupu A, pokret u 9:30 h: Malinska - Vantačići - Porat - Fumak - Čavlena - Volovska - Staro groblje - Vantačići - Malinska, ukupno oko 18 km i 6 h hoda, lagana označena staza s malo uspona;
  • grupu B, pokret u 9:45 h: Malinska - Vantačići - Porat - Fumak - Vantačići - Malinska, ukupnvo oko 12 km i 5 h hoda, lagana označena staza s vrlo malo uspona
  • vođenje grupa od vodiča PD Obzove,
  • na povratku u Malinsku oko 15 h bit će organiziran gratis obrok i piće po izboru uz naplatu
Osim planinara dobrodošli su i svi posjetioci Malinske i otoka Krka.

Napomena:
Odazivom na pohod svaki sudionik potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da pohodu pristupa na vlastitu odgovornost te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana pohoda, odluka i uputa vodiča.
Organizator zadržava pravo izmjene programa pohoda u slučaju lošeg vremena, nepredviđenih i objektivnih okolnosti na terenu.
Ponijeti osobnu, zdravstvenu i planinarsku iskaznicu.

Za organizatore:
TZO Malinska-Dubašnica