Posljednji izlet

Pohod Hodit, ćakulat i Dobrinjštinu upoznat 01.05.

Pohod

„Hodit, ćakulat i Dobrinjštinu upoznat“

Sveti Vid, otok Krk, nedjelja - 1.5.2016.

Organiziramo tradicionalni sedmi pohod po Dobrinjštini, 1. svibnja 2016.

Dođite i šećući upoznajte Dobrinjštinu sa nama !

Ove godine krećemo iz Svetog ida, pa ćemo se okupiti na placi ispred Vatrogasnog doma u 9.00 sati.

Nakon pića dobrodošlice, uputit ćemo se prema trgovini u Gostinjcu, kroz šumu prema Žestilcu, idemo do puta Polje-Resika, skrećemo za Polje, dolazimo u Cancaroske, dalje produžavamo prema Šilu. Kraj vrta zaboravljenog voća krećemo za Polje, Jecalovo selo , donju Hlapu i vraćamo se u Sveti vid gdje nas čeka ručak.

Prikladno se obucite i obujte, ponesite dosta tekućine i zaštitu od sunca, hodat ćemo oko 10 km.

Pohod je na vlastitu odgovornost !

Kotizacija : 30 kn uključuje ručak (gulaš i paštu).

Za sve informacije obratite se kontakt osobi:

mobitel : 091 528 30 17, fax 051 852 270

Upoznajte Dobrinjštinu i dođite nam u što većem broju !