Noćni uspon na Obzovu 13.08.

Datum: 13.08.2016.

Dan: subota

Mjesto i vrijeme okupljanja: Prijevoj Treskavac u 20.45. sati

Prijevoz : osobni automobili

Vodič i prijave: Ibro Veletanlić 091 794 1091

Oprema: dovoljno vode, standardna planinarska oprema (gojzerice, štapovi, itd) i baterijske svjetiljke, osobna iskaznica, planinarska i zdravstvena iskaznica

Napomena: Teren je noću pri slaboj vidljivosti dosta zahtjevan zbog oštrog kamenja. Prijavom svaki učesnik potvrđuje da pristupa izletu na vlastitu odgovornost!!!

U slučaju loših vremenskih prilika ili drugih nepredviđenih okolnosti moguće su promjene plana ili otkazivanje izleta.

***** Zainteresirani za spust po ZIPLINE koji se nalazi u blizini glagoljskog slova neka se jave Nadanu Tudoru na 0923105659. Spust se organizira isti dan kad i noćni uspon. Okupljanje u 18.00. sati. Prijavom svaki učesnik potvrđuje da pristupa spustu na vlastitu odgovornost!!!