03.11. Eko akcija Kornić

Vrijeme okupljanja: 9,00 h

Mjesto okupljanja: parkiralište na Dunatu

Prijave: Ružica Grgantov, tel.098 903 45 88, mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uz suradnju i pod pokroviteljstvom Gradskog društva Crvenoga križa Krk, PD Obzova organizira "Eko akciju Crvenoga križa u plavom" koja će se održati u subotu, 3.11.2018.god.na području Drmunćali, kod Kornića.
Čistiti ćemo, uređivati i označavati staze, a nakon toga slijedi roštiljanje i druženje u prirodi.
Sličnu akciju na tom lokalitetu imali smo 30.9.2017.god.pa možete pogledati slike s te akcije na našoj web stranici, u Ibrinoj galeriji , pod nazivom Radna akcija Kornić.
Bilo bi dobro da smo čim brojniji jer garantiramo uspješan rad, dobru klopu ( Ibro majstore!!!) i veselo druženje.
Zahvaljujemo Gradskome društvu Crvenoga križa Krk koji će nam osigurati rukavice, vreće, hranu i piće...a mi ponesimo dobru volju i potrebne alate poput škara i drugih rezalica.
I ne zaboravite se prijaviti za akciju kako bismo na vrijeme osigurali dovoljno hrane i pića.