Krn (SLO) 15.08. - 16.08.14.

KRN (2244 m)

Broj izleta: 130 Datum: 15-16.08.2014.

Dan: Petak-Subota

Mjesto i vrijeme okupljanja: Tifon, kod Krčkog mosta, 9:00

Prijevoz : osobni automobili

Smjer: Dom dr. Klementa Juga- krnska jezera-Krn-krnska jezera - dom dr. Klementa Juga

Trajanje hoda: ~8 sati dnevno

Vodič : France Chopinet : 099 67 65 339

Opis puta: U petak u 9:00 krećemo prema Trenti i vozimo do doma dr. Klementa Juga (Šoča, Lepenica) gdje ćemo parkirati automobile  (parking se plaća). Zatim krećemo pješice prema domu na Krnskim  jezerima gdje ćemo prenoćiti. Ujutro 7:00 subota, krećemo prema Krnu (2244 m) i domu Gomiščkovo zavetišče na Krnu. Istog popodneva vraćamo se stazom prema domu Klementa Juga (8-9 sata pješačenja) gdje smo parkirali automobile i vraćamo se nazad na Krk.

Maksimalni broj osoba : 15.

Noćenje u domu -12 eura, vinjeta-15 eura, cijena prijevoza po osobi u automobilu-1kn/km, parking-10 eura. Hrana/piće dodatno se plaća.

Informacije i prijave:  France Chopinet 099 67 65 339 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  do  10.8.2014

Oprema: dovoljno hrane i vode, standardna planinarska oprema (gojzerice, štapovi, itd), osobna iskaznica ili putovnica, planinarska i zdravstvena iskaznica

Napomena: ▲ izlet je na vlastitu odgovornost