Posljednji izlet

Težina puta: lagana, ukupni uspon 515 m, 11,5 km, vrijeme hoda 4 h
Vodiči: Stjepan Janeković 0921147500

Opis puta:
Krećemo od parkirališta laganim usponom ulicom Grohot do lokacije Pod Čerenec i dalje poljskim putem pored lokve Tohoraj i Pod Mali Hlam , zatim kratkim strmim usponom do najviše točke staze na Mali Hlam 446 m. Odatle nastavljamo spustom na zapadnoj strani preko Čičišća i Luga natrag za Vrbnik. Za cijelu kružnu stazu od oko 11,5 km trebat ćemo oko 4 h, tako da smo oko 14 h opet u Vrbniku.
Prema raspoloženju ekipe, iako nema neke rezervacije, možemo na okrepu u neku
konobu u Vrbniku.

Oprema:
primjerena odjeća za planinarenje,ispravni štapovi,sendvič iz ruksaka,voda prema potrebi, zdravstvena, osobna i planinarska iskaznica.
Izlet je na vlastitu odgovornost!