Eko akcija Omišalj 15.06.19.

Datum:15.06.2019.

Dan: Subota

Prijevoz Osobna vozila

Okupljanje:Konzum – Omišalj (kafić) u 9.00. sati

Opis:

Udruge koje financira Općina Omišalj dužne su jednom godišnje organizirati akciju čišćenja okoliša na jednoj od lokacija, na prostoru koji zauzima općina. Krajnji rok za organizaciju je 15.06. tekuće godine.

Članovi PD Obzove ove godine čiste plaže i livade na prostoru uvale Voz, bivše trajektne luke. Općina će osigurati kontejner za odlaganje otpada, rukavice za svakog sudionika i vreće za smeće. Nije potrebno donositi dodatni alat (osim eventualno grablje).

Općina Omišalj osigurava sredstva u iznosu od 300 kuna za okrepu sudionika (hrana i piće). Sredstva moraju biti utrošena samo u jednoj od trgovina „Trgovine Krk d.d.“ u Omišlju.

Ovisno o broju sudionika, prema potrebi, dio će se financirati iz sredstava PD Obzova. Neće biti organiziran roštilj.

Sama akcija neće trajati više od 3-4 sata, tako da ako netko želi može si organizirati vrijeme nakon zvršetka iste za kupanje i ostale aktivnosti prema osobnom izboru.smiley