Događanja

Izdvojili smo neka zanimljiva događanja, u nekima ćemo možda sudjelovati zajedno a neka možete i sami posjetiti.

• 05.08. 32. pješačenje oko jezera, PD Špičunak

Planinarsko društvo «Špičunak» Lokve i TZ Općine Lokve Općina Lokve organiziraju tradicionalnu manifestaciju Pješačenje oko jezera.

Dan: 05.08.2018., nedjelja

Okupljanje na parkiralištu kod starog motela od 8:00 sati.

Prijave od 8:00 do 9:00 sati

Varijanta A: Start planinara na stazu u 9,00 sati.Dužina staze 17 km.Cca 6,00 sati.

Varijanta B: U 9,30 polazak Čačinom splavi prema Mrzloj Vodici i natrag po šetnici do mjesta okupljanja. Cijena vožnje 20,00 kn po osobi.

Varijanta C: polazak iz Mrzlih Vodica u 12,00 sati do mjesta okupljanja. Po potrebi i više vožnji ovisno o interesu. Cijena 20,00 kn po osobi.

U 16,00 sati podjela priznanja, nagrade za najmlađeg,najstarijeg učesnika, najmasovniju obitelj i najmasovniju udrugu.

Pješačiti mogu svi ljudi dobre volje i ljubitelji prirode. Najavite svoj dolazak.

Kotizacija: 20,00 kn ( prvjesak , magnetić ).Planinarski ručak ( fažol ) 25,00 kn. Jelo i piće po pristupačnim cijenama.

Sudjeluje se na osobnu odgovornost! Organizator ne odgovara za eventualne nezgode na stazi.