Krk - Valbiska - Krk 04.10.08.

Povodom Dana pješačenja koji se obilježava 05. listopada, Turistička zajednica grada Krka organizirala je pješačku turu Krk - Valbiska - Krk.

Naše društvo odlučilo se pridružiti. Na rivi u Krku skupilo se stotinjak ljudi, vodič je bio Čedo Miler. Krenuli smo uz pratnju limene glazbe koja nas ipak nije pratila cijelim putem već samo 10-ak metara. Na otprilike pola puta - sačekuša - DVD sa rakijom, vodom, suhim smokvama, kolačima... Čovjek poželi češće sačekuše te vrste. Laganim tempom nastavili smo do Valbiske gdje je bio organiziran ručak. Nakon podužeg odmora, došlo je vrijeme za povratak. E, tu se sad moglo i birati - autobusom ili pješke pa polako. Naravno, članovi PD Obzova odabrali su pješačenje. Na povratku u Krk obišli smo štandove postavljene u sklopu manifestacije "Jesen u Krku", kupili koju litru kupinovog vina, popili nešto u obližnjem kafiću i zaputili se doma... Nadamo se sudjelovati i sljedeći put...

Slike 1

{joscommentenable}